Ποδοσφαιρο

Πρόγραμμα αγώνων Γ΄ Εθνικής

0

Ανακοινώνεται το πρόγραμμα αγώνων των εφτά ομίλων της Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας 2021-22, όπως προέκυψε από την κλήρωση η οποία πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας.

Το πρόγραμμα αγώνων της Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας 2021-22

Αναλυτικά ο 1ος Όμιλος:

Αγροτικός Αστέρας
Αλεξανδρούπολη
Αναγέννηση Πλαγιάς
Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου
Δόξα Δράμας
Εθνικός Σοχού
Θερμαϊκός Θέρμης
Νέστος Χρυσούπολης
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Ορφέας Ξάνθης
Πανδραμαϊκός

1η Αγωνιστική  
Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Πλαγιάς
Δόξα Δράμας – Ορφέας Ξάνθης
Νέστος Χρυσούπολης – Αγροτικός Αστέρας
Αλεξανδρούπολη FC – Εθνικός Σοχού
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Πανδραμαϊκός
Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου

2η Αγωνιστική  
Δόξα Δράμας – Θερμαϊκός Θέρμης
Αναγέννηση Πλαγιάς – Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ξάνθης – Αλεξανδρούπολη FC
Αγροτικός Αστέρας – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Εθνικός Σοχού – Άρης Αβάτου
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός

3η Αγωνιστική 
Θερμαϊκός Θέρμης – Νέστος Χρυσούπολης
Αλεξανδρούπολη FC – Δόξα Δράμας
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Πλαγιάς
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης
Απόλλων Παραλιμνίου – Αγροτικός Αστέρας
Πανδραμαϊκός – Εθνικός Σοχού

4η Αγωνιστική 
Αλεξανδρούπολη FC – Θερμαϊκός Θέρμης
Νέστος Χρυσούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Δόξα Δράμας – Άρης Αβάτου
Αναγέννηση Πλαγιάς – Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός
Εθνικός Σοχού – Αγροτικός Αστέρας

5η Αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Άρης Αβάτου – Αλεξανδρούπολη FC
Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός – Δόξα Δράμας
Εθνικός Σοχού – Αναγέννηση Πλαγιάς
Αγροτικός Αστέρας – Ορφέας Ξάνθης

6η Αγωνιστική
Άρης Αβάτου – Θερμαϊκός Θέρμης
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Απόλλων Παραλιμνίου
Αλεξανδρούπολη FC – Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σοχού
Δόξα Δράμας – Αγροτικός Αστέρας
Αναγέννηση Πλαγιάς – Ορφέας Ξάνθης

7η Αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης – Απόλλων Παραλιμνίου
Πανδραμαϊκός – Άρης Αβάτου
Εθνικός Σοχού – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αγροτικός Αστέρας – Αλεξανδρούπολη FC
Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Αναγέννηση Πλαγιάς – Δόξα Δράμας

8η Αγωνιστική
Πανδραμαϊκός – Θερμαϊκός Θέρμης
Απόλλων Παραλιμνίου – Εθνικός Σοχού
Άρης Αβάτου – Αγροτικός Αστέρας
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Ορφέας Ξάνθης
Αλεξανδρούπολη FC – Αναγέννηση Πλαγιάς
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Δράμας

9η Αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Σοχού
Αγροτικός Αστέρας – Πανδραμαϊκός
Ορφέας Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου
Αναγέννηση Πλαγιάς – Άρης Αβάτου
Δόξα Δράμας – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Νέστος Χρυσούπολης – Αλεξανδρούπολη FC

10η Αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας – Θερμαϊκός Θέρμης
Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης
Πανδραμαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Δράμας
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αλεξανδρούπολη FC

11η Αγωνιστική
Ορφέας Ξάνθης – Θερμαϊκός Θέρμης
Αναγέννηση Πλαγιάς – Αγροτικός Αστέρας
Δόξα Δράμας – Εθνικός Σοχού
Νέστος Χρυσούπολης – Πανδραμαϊκός
Αλεξανδρούπολη FC – Απόλλων Παραλιμνίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου

10 το καλό

Αναβολή Αγώνων Ε.Π.Σ.Σερρών 16-17/10/2021

Previous article

Μ.Γ.Σ.Π. ΑΜΕΑ: Στις Σέρρες το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Άρσης Βαρών σε πάγκο 2021

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *