Την φανέλα του Πανσερραϊκού θα συνεχίσουν να φορούν οι Στέργιος Τσιμίκας και Τρύφωνας Κασμερίδης.
Αναλυτικά οι ανακοινώσεις του Πανσερραϊκού για τους δύο ποδοσφαιριστές:
«Η Διοίκηση του ποδοσφαιρικού τμήματος ΜΓΣ Πανσερραϊκός, ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της, με τον ποδοσφαιριστή Στέργιο Τσιμίκα. Ο ταλαντούχος μέσος, με την σημαντική προσφορά, προερχόμενος από τα σπλάχνα του συλλόγου, συνεχίζει «ΜΑΖΙ» μας για να βρεθεί η ομάδα πιο κοντά στην Superleague!»
![](https://i2.wp.com/goaltime.gr/wp-content/uploads/2020/06/Presentation-team-PANSERRAIKOS-FC-2020-2021-ΤΣΙΜΙΚΑΣ.jpg?fit=1024%2C1024&ssl=1)
«Η Διοίκηση του ποδοσφαιρικού τμήματος ΜΓΣ Πανσερραϊκός, ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της, με τον ποδοσφαιριστή Τρύφωνα Κασμερίδη. Ο Σερραίος, δυναμικός στόπερ, θα ενισχύσει τις προσπάθειες της ομάδας μας, για ακόμα μια άνοδο την επόμενη χρονιά»
![](https://goaltime.gr/wp-content/uploads/2020/06/Presentation-team-PANSERRAIKOS-FC-2020-2021-ΚΑΣΜΕΡΙΔΗΣ-e1591372735611.jpg)
Comments