![](https://goaltime.gr/wp-content/uploads/2020/06/103323632_739632696790164_1843902299536517615_n-1.jpg)
Και τη νέα χρονιά θα συνεχίσει να βρίσκεται στη θέση του παίκτη-προπονητή ο Χρήστος Μεσέρδης, ο οποίος συμφώνησε με την Διοίκηση της Ασπίδας Δραβήσκου.
Τη νέα σεζόν η ομάδα θα αγωνίζεται στην Επίλεκτη Κατηγορία μετά την φετινή της άνοδο.
Και τη νέα χρονιά θα συνεχίσει να βρίσκεται στη θέση του παίκτη-προπονητή ο Χρήστος Μεσέρδης, ο οποίος συμφώνησε με την Διοίκηση της Ασπίδας Δραβήσκου.
Τη νέα σεζόν η ομάδα θα αγωνίζεται στην Επίλεκτη Κατηγορία μετά την φετινή της άνοδο.
Comments