Στην ανανέωση της συνεργασίας με τους προπονητές Θεόδωρο Κερογλίδη, Παναγιώτη Κελίδη και Δημήτρη Χαρλέπα προχώρησε η Ακαδημία Ποδοσφαίρου Μπέλλες και ο Διγενής Άνω Ποροϊων.
Αναλυτικά η ανακοίνωση της ομάδας:
«Η Ακαδημία Ποδοσφαίρου Μπέλλες και ο Διγενής Άνω Ποροϊων, ανακοινώνουν την ανανέωση της συνεργασίας τους, με τους παρακάτω προπονητές των τμημάτων υποδομών: Κο Θεόδωρο Κερογλίδη, Απόφοιτο ΤΕΦΑ με ειδικότητα ποδόσφαιρο -Κάτοχο άδειας ασκήσεως επαγγέλματος προπονητή ποδοσφαίρου κατηγορίας Α΄ από την Γενική Γραμματεία Αθλητισμού – Κάτοχο πτυχίου προπονητή ποδοσφαίρου UEFA Β΄ από την ΕΠΟ.
![](https://goaltime.gr/wp-content/uploads/2020/07/115752332_2093551284110636_6328088407138954718_o-1024x760.jpg)
Κο Παναγιώτη Κελίδη, κάτοχο πτυχίου προπονητή ποδοσφαίρου UEFA C΄ και πιστοποιητικού UEFA D από την ΕΠΟ.
![](https://goaltime.gr/wp-content/uploads/2020/07/116199610_2093552854110479_4703640216560100467_n.jpg)
Κο Δημήτριο Χαρλέπα, κάτοχο πτυχίου προπονητή ποδοσφαίρου UEFA C΄ και πιστοποιητικού UEFA D από την ΕΠΟ.
![](https://goaltime.gr/wp-content/uploads/2020/07/116345717_2093551780777253_1159360961254257705_o-1024x930.jpg)
Αναλόγως της δυναμικής της νέας σεζόν αναμένεται η συνεργασία με έναν ακόμη προπονητή.
Τους ευχόμαστε καλή επιτυχία στο δύσκολο και σημαντικό έργο τους»
Comments