Δείτε το πρόγραμμα του βόρειου και του νότιου ομίλου της Football League.
Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Football League για τη σεζόν 2020-2021. Οι 20 ομάδες χωρίστηκαν σε δύο ομίλους των 10 και το πρωτάθλημα αναμένεται να ξεκινήσει στις 7-8 Νοεμβρίου.
Ο βόρειος όμιλος: ΑΕΠ Κοζάνης, Αλμωπός Αριδαίας, Απόλλων Πόντου, Βέροια, Θεσπρωτός, Καβάλα, Ολυμπιακός Βόλου, Πιερικός, Πανσερραϊκός, Τρίγλια.
Ο νότιος όμιλος: Αιγάλεω ,Ασπρόπυργος, Αστέρας Βλαχιώτη, Επισκοπή, Ιάλυσος, Καλαμάτα, Καλλιθέα, Νίκη Βόλου, Ρόδος, Σαντορίνη 2020.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Βόρειος όμιλος
1η αγωνιστική | ||
Απόλλων Πόντου | – | Θεσπρωτός |
Καβάλα | – | Πανσερραϊκός |
Ολυμπιακός Βόλου | – | Τρίγλια |
Πιερικός | – | Αλμωπός Αριδαίας |
Βέροια | – | ΑΕΠ Κοζάνης |
2η αγωνιστική | ||
Θεσπρωτός | – | Καβάλα |
Βέροια | – | Απόλλων Πόντου |
Τρίγλια | – | Αλμωπός Αριδαίας |
Πανσερραϊκός | – | Πιερικός |
ΑΕΠ Κοζάνης | – | Ολυμπιακός Βόλου |
3η αγωνιστική | ||
Απόλλων Πόντου | – | Καβάλα |
Ολυμπιακός Βόλου | – | Βέροια |
Πιερικός | – | Θεσπρωτός |
Τρίγλια | – | Πανσερραϊκός |
Αλμωπός Αριδαίας | – | ΑΕΠ Κοζάνης |
4η αγωνιστική | ||
Θεσπρωτός | – | Τρίγλια |
Βέροια | – | Αλμωπός Αριδαίας |
Καβάλα | – | Πιερικός |
Ολυμπιακός Βόλου | – | Απόλλων Πόντου |
ΑΕΠ Κοζάνης | – | Πανσερραϊκός |
5η αγωνιστική | ||
Απόλλων Πόντου | – | Πιερικός |
Αλμωπός Αριδαίας | – | Ολυμπιακός Βόλου |
Τρίγλια | – | Καβάλα |
Πανσερραϊκός | – | Βέροια |
Θεσπρωτός | – | ΑΕΠ Κοζάνης |
6η αγωνιστική | ||
Βέροια | – | Θεσπρωτός |
Ολυμπιακός Βόλου | – | Πανσερραϊκός |
Πιερικός | – | Τρίγλια |
Αλμωπός Αριδαίας | – | Απόλλων Πόντου |
Καβάλα | – | ΑΕΠ Κοζάνης |
7η αγωνιστική | ||
Θεσπρωτός | – | Ολυμπιακός Βόλου |
Καβάλα | – | Βέροια |
Τρίγλια | – | Απόλλων Πόντου |
Πανσερραϊκός | – | Αλμωπός Αριδαίας |
ΑΕΠ Κοζάνης | – | Πιερικός |
8η αγωνιστική | ||
Απόλλων Πόντου | – | Πανσερραϊκός |
Ολυμπιακός Βόλου | – | Καβάλα |
Πιερικός | – | Βέροια |
Αλμωπός Αριδαίας | – | Θεσπρωτός |
ΑΕΠ Κοζάνης | – | Τρίγλια |
9η αγωνιστική | ||
Βέροια | – | Τρίγλια |
Καβάλα | – | Αλμωπός Αριδαίας |
Πιερικός | – | Ολυμπιακός Βόλου |
Πανσερραϊκός | – | Θεσπρωτός |
Απόλλων Πόντου | – | ΑΕΠ Κοζάνης |
Νότιος όμιλος
1η αγωνιστική | ||
Νίκη Βόλου | – | Αιγάλεω |
Ιάλυσος | – | Καλλιθέα |
Αστέρας Βλαχιώτη | – | Ασπρόπυργος |
Σαντορίνη | – | Καλαμάτα |
Ρόδος | – | Επισκοπή |
2η αγωνιστική | ||
Αιγάλεω | – | Ιάλυσος |
Ρόδος | – | Νίκη Βόλου |
Ασπρόπυργος | – | Καλαμάτα |
Καλλιθέα | – | Σαντορίνη |
Επισκοπή | – | Αστέρας Βλαχιώτη |
3η αγωνιστική | ||
Νίκη Βόλου | – | Ιάλυσος |
Αστέρας Βλαχιώτη | – | Ρόδος |
Σαντορίνη | – | Αιγάλεω |
Ασπρόπυργος | – | Καλλιθέα |
Καλαμάτα | – | Επισκοπή |
4η αγωνιστική | ||
Αιγάλεω | – | Ασπρόπυργος |
Ρόδος | – | Καλαμάτα |
Ιάλυσος | – | Σαντορίνη |
Αστέρας Βλαχιώτη | – | Νίκη Βόλου |
Επισκοπή | – | Καλλιθέα |
5η αγωνιστική | ||
Νίκη Βόλου | – | Σαντορίνη |
Καλαμάτα | – | Αστέρας Βλαχιώτη |
Ασπρόπυργος | – | Ιάλυσος |
Καλλιθέα | – | Ρόδος |
Αιγάλεω | – | Επισκοπή |
6η αγωνιστική | ||
Ρόδος | – | Αιγάλεω |
Αστέρας Βλαχιώτη | – | Καλλιθέα |
Σαντορίνη | – | Ασπρόπυργος |
Καλαμάτα | – | Νίκη Βόλου |
Ιάλυσος | – | Επισκοπή |
7η αγωνιστική | ||
Αιγάλεω | – | Αστέρας Βλαχιώτη |
Ιάλυσος | – | Ρόδος |
Ασπρόπυργος | – | Νίκη Βόλου |
Καλλιθέα | – | Καλαμάτα |
Επισκοπή | – | Σαντορίνη |
8η αγωνιστική | ||
Νίκη Βόλου | – | Καλλιθέα |
Αστέρας Βλαχιώτη | – | Ιάλυσος |
Σαντορίνη | – | Ρόδος |
Καλαμάτα | – | Αιγάλεω |
Επισκοπή | – | Ασπρόπυργος |
9η αγωνιστική | ||
Ρόδος | – | Ασπρόπυργος |
Ιάλυσος | – | Καλαμάτα |
Σαντορίνη | – | Αστέρας Βλαχιώτη |
Καλλιθέα | – | Αιγάλεω |
Νίκη Βόλου | – | Επισκοπή |
Comments